Оголошення
Дослідницькі роботи і проєкти
Дослідницькі роботи і проєкти з географії
Ця сторінка представляє дослідницькі міні-проєкти з географії учнів 6, 7 і 8, а також проєкти 9, 10 і 11 класів шкіл України на різні теми, в тому числі про казкову географію та географію чисел, про географію села і водні ресурси. Цікавими є роботи про географію у купюрах і футболі, про захоплюючі дослідження вулканів, річок та гір, географію материків та океанів, континентів і інших прекрасних місць планети.
Різноманітні індивідуальні науково-дослідницькі роботи з географії дають можливість учням 6, 7 і 8, старшокласникам 9, 10 і 11 класів розглянути історію виникнення та становлення науки географії, в роботі над дослідницькими проєктами досліджувати природу таких явищ, як вітер і смерч, ураган, злива і град. В проєктній і дослідницькій діяльності з географії учні вивчають проблеми екології та аграрної промисловості, роль корисних копалин в економіці України, аналізують топоніми і встановлюють взаємозв'язок географії і української мови, живопису і професій.
У дослідницькому проєкті з географії на тему "Енергозбереження у побуті" учень 9 класу дізнався про розумне використання електричних приладів і показав, що енергозбереження допомагає природі та бюджету її споживачів.
У даному дослідницькому проєкті з екології (географії) на тему "Будь ЕКО-ФРЕНДЛІ!" розглядається, що означає термін та яким чином можна популяризувати цей рух . Автор екологічної роботи досліджує акції та приймає в них участь разом з друзями.
Пошуково-дослідницька робота (проєкт) на тему "Географія рідного села" представляє дослідження учениці 11 классу, у рамках якого дізналася про географічне положення, природні ресурсі, флору і фауну рідного села Постолівка, що на Поділлі.
Науково-дослідницька робота з географії на тему "Геоекологічний стан земель балки Велика Калга" представляє дослідження учениці 9 классу школи, у рамках якого вона навела загальну фізико-географічну характеристику балки Велика Калга.
Цікава дослідницька робота на тему "Снігова людина – пілот НЛО?" представляє дослідження учня 8 классу з географії, у рамках якого він дізнався, чи є легенда про снігову людину вигадкою, чи вона дійсно існує.
Пошуково-дослідницька робота з географії на тему "Міфічна сила води" - особливості водних ресурсів рідного краю. Річка Вільшанка" демонструє дослідження учня 8 класу щодо з'ясування характеристики води у водних ресурсах свого краю.
Опублікована експериментально-дослідницька робота (проєкт) з географії, що проведена у 10 класі, показує вплив погодно-кліматичних умов на самопочуття та здоров’я людини, визначає рівень метеочутливості у людей різного віку.
Нові проєкти і роботи
Навчальні програми
Банер сайту
Код банера: